תמונה: depositphotos

 

כמו בכל שנה, עונת הנדידה ב- NBA שנפתחת בחודש יולי מספקת לא מעט מהלכים שמשפיעים על קבוצות אחרות ועל הליגה כולה, מעין אפקט דומינו שכזה. עם כל הכבוד לשחקנים הבכירים כמו פול ג'ורג' (נשאר באוקלהומה) וקוואי לנארד (שעשוי עוד לחבור ללברון) כל העיניים היו נשואות, ובצדק, להחלטה של קינג ג'יימס.

מאז ההפסד בגמר לגולדן סטייט, היה ברור שהקדנציה השנייה של לברון באוהיו הגיעה לסיומה. הוא הביא לעיר קליבלנד את האליפות ההיסטורית אותה הבטיח, ובהמשך סחב קבוצה בינונית על הגב באופן שספק אם ראינו בעבר, אך זה לא היה מספיק בשביל לתת פייט אמיתי למכונה המשומנת של הווריורס. בשורה התחתונה המורשת של לברון בקאבס יצוקה. הגופייה תיתלה, פסל ייבנה, גופיות לא יישרפו – לברון דאג להבהיר לכולם שהוא עשה את כל מה שהוא יכול, לגמרי לבדו, ואם כך קשה להתווכח.

ההחלטה של לברון ללכת ללייקרס ולא ל'תהליך' של פילדלפיה למשל, מראה את קו המחשבה האמיתי שלו – לברון יודע שעוד אליפות מזרח, פחות אליפות מזרח כבר לא היו משנים משהו במורשת שלו. לעומת זאת, זכייה באליפות דרך המערב זה אתגר שהוא עדיין לא התמודד איתו.

ג'יימס מגיע לקבוצה הכי נוצצת באן.בי.איי, עם מספר שחקנים צעירים בעלי פוטנציאל גדול, בשילוב עם וותיקים (יחד עם לברון הגיעו גם היריב הגדול לאנס סטיבנסון וג'וואל מגי). אליהם כמובן עשוי להצטרף הסופרסטאר קוואי לנארד, כשבשעות האחרונות ישנם דיבורים גם על הסנטר קאזינס מניו אורלינס. לברון יקבל רוח גבית מקובי בראיינט ומג'יק ג'ונסון, ויחד עם העסקים הפרטיים שיש לו בעיר ייתכן שהוא מצא את הבית המושלם בשלב הזה של הקריירה.

 

Comments are closed.
פרסומת