הפועל ירושלים מדיחה שלא לומר קורעת את הפועל תל אביב בדרך לחצי גמר גביע המדינה במשחק  מושלם מבחינתה. הפועל תל אביב יורדת מאוכזבת מאוד ויכול להיות שהפועל תל אביב עדיין לא מספיק בוגרת כארגון כדי לצלוח את משחקי המאני טיים.

 

  1. הגנה – הפועל ירושלים הציגה אמש משחק הגנה מושלם. לחץ של השחקנים והגנה כמו שלומדים בבתי ספר לכדורסל . לחץ מהחצי , עזרה בהגנה ושליטה מוחלטת בריבאונד.
  2. תרגילים – הפועל ירושלים נראתה מאומנת ומתורגלת. כל התקפה החלה בתרגיל  שארך כמעט לכל אורך ה 24 שניות (   פעמיים אף הגיעו ל 24 שניות)  אבל בפועל במהלך התרגיל נמצא פתרון לסל עקב ההגנה החדירה של הפועל תל אביב שהיתה מן איזורית מהולה באישית.
  3. התקפה – הפועל תל אביב נראית לא מאומנת. לא מתורגלת וסומכת יותר מידי על הכישרון האישי של השחקנים. זה טוב מול קבוצות כמו גלבוע גליל/ הפועל באר שבע אבל לא יספיק מול מכבי תל אביב, הפועל חולון והפועל ירושלים.
  4. אונואקו – כרגע לא מזכיר את השחקן של שנה שעברה. הקבוצה לא משחקת עליו וכך הוא הופך להיות עוד שחקן ברוטציה. יתכן שאם פרנקו היה משחק עליו מלכתחילה גם היינס היה צובר עבירות ולא היה נכנס למשחק .
  5. אגרסיביות – הפועל ירושלים הגיעה אגרסיבית מאוד למשחק, עשה הרבה עבירות גם כאלה שלא נשרקו לעומת תל אביב שנראתה עדינה.
  6. ג'יילן הורד – טעות חמורה של פרנקו לא לרשום אותו למשחק. הורד מוסיף להפועל תל אביב עומק ואתמול זה היה קריטי. כן, גם במחיר של טוקוטו היה ריך לרשום את הורד כדי שיוכל להתמודד מול הגבוהים של ירושלים.
  7. מילה טובה למאמן ירושלים – כל שחקן של ירושלים אתמול נראה מושלם. אפילו בלייזר קלע 2 שלשות, שגב לא הפריע ושאר השחקנים נראו מתורגלים וממושמעים ביותר. ההיפך הגמור מהפועל תל אביב.

נראה כי אם הפועל ירושלים אשר נראתה גמורה רק לפי שבועיים עם פציעתו של נועם דוברת תשמור על יציבות היא בהחלט יכולה ללכת עד הסוף בגביע.

מה צופן העתיד להפועל תל אביב?  נראה שאם הפועל תל אביב לא תפתור בעיות חברתיות, בגרות מנטאלית של שחקניה ותרגול עמוק יותר של הגנה ותרגילי התקפה היא תסיים את העונה הזו עם טעם של החמצה למרות שמדובר בסגל הטוב ביותר שהעמידה הפועל תל אביב מאז 1992 של דיוויד ( השריף ) תרדקיל, שטינהאור, עמי נאווי, עמוס פרישמן, שמעון אמסלם ועוד שחקן אחד – אורי שלף.

 

 

 

 

פרסומת