תמונה מתוך עמוד אוהדי הפועל תל אביב HTA

שוב הוכח שהדרבי התל אביב הוא המשחק הגדול ביותר שיש לכדורגל הישראלי להציע. הפועל תל אביב מצידה נמצאת במקום הנמוך ביותר בו נמצא המועדון בשנים האחרונות הוכיחה שהיא חיה ובועטת. הפועל תל אביב שלטה במשחק והגיעה מוכנה היטב. שלטה באופן מלא במרכז השדה ובעיקר עלתה למחצית השנייה עם טירוף. נקודה מפתיעה אצל הפועל היה הכושר הגופני הגבוה של שחקניה אשר המשיכו ללחוץ לכל אורך המחצית השנייה.

מכבי תל אביב מצידה קיבלה הזדמנות אחת אמיתית וניצלה אותה נהדר אך זו לא היתה אותה מכבי של הליגה. דור פרץ כמעט לא הורגש כנ"ל דור מיכה.

שכטר ואבי ריקן – שכטר אכן החל במהומה אבל אבי ריקן היה הראשון שלא נהג בספורטיביות ודחף / העיף בגסות את עגייב. אין ספק שריקן היה צריך לקבל אדום כי נהג בגסות ולמעשה שפך שמן על המדורה הרותחת גם ככה.

קלאודימיר – גמא כ 12 ק"מ במהלך המשחק. ניהול את המשחק

של הפועל היטב ועם קצת פחות חלודה גם היה מבקיע צמד.

קובי רפואה – ניהול משחק והכנה מעולים. הקבוצה בדיוק כמו בדרבי הקודם הצליחה להעלים את מכבי תל אביב שלפתע לא נראתה כל כך מאיימת ואלמלא הליגה כל כך חלשה לא היתה מובילה בפער כזה.

קהל ואוירה – הקהל של הפועל שוב הוכיח כי קהל הוא מסורתי ומתוחכם  אשר הראה מחויבות ודחף את הקבוצה עד לדקה ה 90 . אני בספק אם הקהל של מכבי  היה מגיע בהמוניו אם הקבוצה שלו הית הנראית וממוקמת כפי שהפועל ממוקמת.

שילוט – הפועל  הוכיחה שגם בשילוט ופירוטכניקה היא מובילה. הקהל הרוסי היה יכול להבין את השילוט עם הזאב שתופס את הארנב. ההסבר המלא בתמונה.

 

Comments are closed.
פרסומת