הפועל תל אביב התרסקה תוך שנה. התהליך החל עם הניסנובים בשנה שעברה. הקבוצה נשארה בנס במחזור האחרון. השנה כבר לא היו ניסים.

מינצברג

מאיפה יש לגינגי את היהירות לקחת משכורת ולקחת קבוצה בלי ידע בכדורגל  ולפרק אותה ? לא ברור.

נחזור שוב. מינצברג היהיר והחצוף משך משכורת חודשית תוך כדי פירוק המועדון וחוסר הבנה בניהול קבוצת כדורגל.

כל ההחלטות שלו ושל חן סול היו כלכליות. שחרור יהב גורפינקל, שחרור רודריגז,  והבאת שחקנים שלא באמת ראויים או יכולים לעמוד בלחץ של קבוצה כמו הפועל תל אביב. במקום לחשוב שפע ולהביא זרים ראויים  ולמלא את בלומפילד החליט מינצברג לחסוך איפה שרק אפשרי.

ניסנובים ושות

לא ברורה ההחלטה למכור למינצברג חסר הכסף וההבנה בתהליך ארוך ומוזר מאוד עסקית. גם להם יש חלק  לא מבוטל בהתרסקות. לא שמעתי אף פעם על עסקה עם בדיקת נאותות של חצי שנה והשארת בעלי מניות בקבוצה לאחר רכישה. 

חן סול

יהירות. בלי רקע ממשי בכדורגל מקצועני בנה קבוצה לא מאוזנת, לא מוכשרת. יכולת קבלת החלטות אומללה תוך התעללות בעשרות אלפי אוהדים.

 

אבוקסיס

כנראה שהוא טוב רק בניהול בודדים טקטית ולא בבניית קבוצה. לא באמת הצליח עד היום כמאמן.

 

בורחה לאמה

עוד מאמן חסר ניסיון. האמת מוצלח יותר מאבוקסיס אבל לא ברורה ההחלטה לא למנות אחיים סילבס שהיה פנוי והוא שועל קרבות ותיק במאבקי ירידה וגם הצליח להשאיר את הפועל שנה קודם  ומכיר את המערכת. אולי מלכתחילה היה צריך להשאר איתוו

מותג 

לצערה של הפועל ,  אנשי יהירים חסרי מושג בסיסי בניהול לקחו אותה תחת חסותם.  בתקופות שהייתה להפועל הנהלה חזקה ( ראה קבוצת תאומים וטביב ) הצליח קהל האולטראס לחבל בהנהלה ולהרוס את הקבוצה.

המותג הולך ונעלם ואם הפועל תיכנס ל 10 שנים שחונות נוספות , הפועל תל אביב כבר לא תהיה אחד מחמשת המועדונים הגדולים.

במידה ולא יהיה רוכש להפועל תל אביב, קבוצת האוהדים – הפועל " בלומפילד" תל אביב תיכנס לכוננות ובדומה לכדורסל  התהליך יהיה זהה.

פרסומת