בראיון לאחר המשחק אמר זהבי " לא רוצה לדבר על השופטים " והתחיל לדבר עליהם כמעט כל הריאיון. אין ספק שהעבירה של לוקאסן חייבה פנדל. הרי היה מדובר באירוע, תאקל שאף שופט לא יכול להתעלם ממנו אפילו כשמדובר במכבי תל אביב. הרי יש VAR  ולא מדובר בכדורסל ענף בו השופטים מפחדים לשרוק נגד הצהובים מזה שנים וזה כנראה אצלם ב DNA.

אבל נחזור לזהבי, כי בתלונות שלו רצה להעביר מסר. ואיזה מסר אפשר להעביר לאחר הפסד?  שיחקנו לא טוב ?  לא יזמנו מספיק ? היה קשה להסתדר עם המתפרצות של ביתר ? לא ולא.

השיפוט באופן כללי נגדנו ונגדי באופן אישי. אם שופט לא שורק לכל חיכוך של שחקן איתי לעבירה יש פה איזו קונספירציה נגד מכבי, ואני יודע עליה אז מעכשיו תהיו זהירים יותר איתנו. זה המסר, וחשוב להעביר אותו בכל המדיות בטח ימים לפני המשחק הגורלי " משחק העונה מול מכבי חיפה.

קראנקה

קראנקה נראה בחור ספרדי מאוד נחמד, כדורגלן טיפוסי לשעבר עם אוצר מילים בינוני ומטה באנגלית ונראה כי עדיין לא באמת התאקלם כאן. את שפת הכדורגל נראה כי הוא מבין היטב  אבל לא הבין שמבחינת מכבי תל אביב התיקו מול בית"ר הוא הפסד ולכן הביך את מכבי תל אביב באומרו כי הוא מרוצה לחלץ תיקו ב 10 שחקנים.

קראנקה עוד יכול להפתיע לטובה אבל רוב הסיכויים שיפתיע לרעה. מכבי קבוצה מאומנת עד מאולפת אבללפי הרושם הראשוני הכריזמה של קראנקה היא לא כמו של קראסטאיץ ויהיה מעניין לראות כמה הוא יוכל להשפיע על השחקנים. שחקן אחד כבר נראה שהשפיע מאוד על קראנקה, ניחשתם נכונה קוראים לו ערן זהבי.

ריינה

הבוס של ריינה צוטט במספר משפטים מאוד לא מחמיאים על שחקניו. אם היה משתמש במילים יותר מעודנות קריאתו היתה מגיעה אל עולם הכדורגל ואל לב השחקנים. לא יכול ששחקן ליגת על מגיע למשחק ולא נותן את כל מה שהוא יכול על המגרש. לא הגיוני ששחקן לא ישפר את סך הקילומטרים שהוא רץ ממשחק למשחק. לא יכול להיות שיהיו בליגת העל קומץ שחקנים שמתנהגים כמו מקצוענים וכל השאר חובבנים.

פרסומת