התבוסה אמש 0:6 להפועל באר שבע מסמלת את אוזלת ידה וחוסר הידע של בעלי הפועל תל אביב ובראשם האחים ניסנוב. אולי מוטב היה כי לא היו לוקחים  ו "מצילים" את הקבוצה. כרגע מסתמן כי הנזק שעשו למועדון גדול יותר מכל בעלים בעבר ואם היה עובר המועדון את מסלול קבוצת האוהדים יתכן והיום היה נמצא כבר במקום טוב יותר. לפחות היה נמצא אנרגנטית במקום נקי יותר ומספיק לבחון את כמות התביעות בעבר הלא רחוק של שחקנים אשר שיחקו בהפועל תל אביב.

הלכה הנהלת הפועל בראשות ניסנוב ופשוט זילזלה בקהל לקוחותיה. זלזול מתמיד לאורך 4-5 שנים. אי השארת כוכבים  ( ראה מקרה עומרי אלטמן ) , מכירה סיטונאית של שחקנים ואי הבאת חלופה מתאימה והכי מצחיק, הסתמכות על שחקני נוער  שמעולם לא הוכיחו את עצמם.ועכשיו הגיע המועדון לשוקת שבורה דרך ללא מוצא כאשר נראה כי הירידה לליגה הלאומית בטוחה.

אין לניסנובים מקום בעולם הכדורגל הישראלי הרדוד ממילא. אנשים ללא ניסיון ניהולי, ללא ערכים , ללא הזדהות מקבלים חשיפה תקשורתית מטורפת שכנראה טובה לעסקים הפרטיים שלהם אבל גורמת נזק בלתי הפיך  למועדון הכדורגל.

כמה מילים על דראפיץ'.  את ההצלחה שלו בנתניה עשה דראפיץ עם ברדה. הם צמד וכנראה צריכים אחד את השני כי אף אחד מהם לא הצליח לבדו. כנראה שכל אחד נותן חלק מהשלם. אז מלכתחילה לא היה סיכוי לדרפיץ בקריירה העצמאית שלו אם חסר לו חלק כל כך מהותי בשיטת הניהול שלו.

כדורגל זה לא משחק מסובך ולא פיסיקה גרעינית. מה הבעיה להכין שחקנים למשחק, לנתח את היריבה, לתרגל שיטות לחץ ועזרה, לייצר מוטיבציה , לצרוח על הקוים?  כלום הוא לא עשה וכנראה שהוא באמת ראוי להיות בעונה הבאה של גולסטאר.

מספר מילים על יהב גורפינקל. הוא לא מתאים לרמות ליגת העל. אי אפשר לספור את כמות הגולים שהוא אשם בהם עקב הפסד במאבק על כדור גובה. הוא לא מתאים לשחק מגן, הוא לא מהיר מספיק בקיצור הוא לא מגן וגרם נזק מטורף להגנה המחוררת של הפועל תל אביב. על אבו דוסו אני לא ארחיב.

פרסומת