איביץ' הגיע למכבי תל אביב אחרי שהיה מובטל כשנה וחצי. הוא נזרק מווטפורד האנגלית  בבושת פנים

לאחר שלא סיפק תוצאות וכנרה הדיסטנס שלו לא עבד על הכוכבים האנגליים.

ואז הגיע מיץ' גולדהאר ונתן לו הצעה שאי אפשר לסרב לה 800,000 יורו   לעונה והמשימה – החזרת עטרה ליושנה.

 

בפועל, מכבי תל אביב עומדת יפה על הרגליים, נמצאת במקום השני והודחה מאירופה. לא בשביל זה הגיע איביץ ודור פרץ ויונתן כהן . אך עדיין הקבוצה משחקת יפה מבקיעה הרבה גולים  ועלתה עוד שלב בגביע המדינה. עדיין משחקים ראש בראש מול באר שבע ומכבי חיפה יכולים להפוך את התמונה. ומה עושה איביץ ? עוזב. איביץ' הלך אחרי הכסף וכנראה שמבחינתו זה לגיטימי. מכבי תל אביב התניעה לו שוב את הקריירה המקרטעת ועכשיו הוא רוצה כסף גדול  וליגה חזקה יותר.

עכשיו בואו נדבר קצת על ערכים. קיבלת מקום עבודה חדש שאתה יודע שאתה  המשתכר השני הבכיר ביותר. מנהיג מוביל ומאמן כמובן אחראי על כל ההיבט המקצועי. בכזה מצב אתה אומר ביי ביי למכבי ? בצעד הזה הוכיח איביץ שהו אלא ממש סופר את מכבי תל אביב הגדולה ואת החמיצות שלו הוא מעביר לרוסיה.

מבחינת איביץ מדובר בהימור. קודם כל מדובר בלידה שכרגע לא משחקת באירופה ושנית המצב הגיאו פוליטי ברוסיה לא ברור כך שגם מצב תיאורטי בו איביץ לא יקבל את המיליונים שהובטחו לו אפשרי.

 

ומכבי  ? מכבי תל אביב קבוצה חזקה ,מאומנת ומאוד מקצועית. הסגל יתגבר על העזיבה של איביץ וכנראה גם לא כל כך עצובים שם. אבל מאמן חדש זה הימור. יכול להיות שהוא ישחרר את הקבוצה לכדורגל מלהיב ומשחורר ויש מצב שהוא לא יהיה בכיוון כמו מאמני עבר במכבי ואז הניסוי ייכשל .

פרסומת