האם הפועל תל אביב חוזרת לעצמה ?

  1. כבר במשדר הסיכום של ערוץ 5 טענו השדרים שזהו המשחק הגדול ביותר שיש לכדורסל להציע. הם צדקו, הדרבי הוא אירוע הכדורסל הגדול ביותר בליגת העל, קרב עם הרבה אמוציות ואוירה. לא ירושלים, לא בטח לא חולון או גלבוע גליל. כשהאדום נפגש עם הצהוב , והצהוב נפגש עם האדום זה הקרב האמיתי ואתמול קיבלנו את המשחק האיכותי ביותר בשנים האחרונות.
  2. מכבי תל אביב הגיע יהירה ולא כל הסגל הגיע למשחק. תמיד אני נדהם מהעומק של הקבוצה הזו. חלק מהזרים הכרתי אתמול לראשונה. קלויבארו ? מי זה ? בראיינט ? לא מוכר לצופים שלא רואים כדורסל בימי חמישי או באופן סדיר. בעומק הזה תמיד מוצאת מכבי שחקן אחד שיעשה עבורה את ההבדל. אתמול זה היה כמעט ווילבקין אבל רק כמעט.
  3. הפועל קבוצה פחות עמוקה אבל אתמול זכתה רשמית בעומק בעמדת הרכז. ים מדר הוכיח שיש לו ים כישרון וים בטחון. הוא בקלות יכול להפוך לרכז שני קבוע בקבוצה ואמש היה אחד הגורמים לניצחון.
  4. אף פעם לא לוותר- הפועל תל אביב לימדה אותנו אתמול שיעור. אסור לוותר. גם כשאתה על הקרשים. והם היו על הקשרים אתמול עם תחילת ההארכה. בלי מקניל ולימונד יצאו לקרב שתוצאותיו לא ברורות. אבל אז מהעומק לא עומק של הפועל הגיעו מדר ושולר וסגרו את הסיפור.
  5. האווירה הייתה מדהימה , וכרגיך סיפק הקהל של הפועל הצגת עידוד(רק להפסיק להטריד את רגב פאנן שאגב נזהר אתמול לא להתגרות בקהל של הפועל וזה קהל מושלם ) אבל במקום פאנן קיבלו ליצן חדש, קבלו את דיאנדרה קיין שהחליט להתגרות בקהל של האדומים.
  6. שופטים – השיפוט היה סביר ומעלה ברוב שלבי המשחק. מכבי תל אביב נוהגת לבקר שופטים ולבכות בעיקר אחרי הפסדים. זה נוהג שמושרש עמוק ב DNA של הקבוצה. רוב השריקות היו מדויקות כולל עבירת התוקף של טיוס ובטח העבירה שנשרקה שנייה לסיום וכמעט חיסלה להפועל את המשחק.
  7. תומר גינת – סמל ומנהיג. הפועל צריכים לעשות הכל, הכל כדי להשאיר אותו בדרייב אין.
  8. שמירת הסגל – באם הפועל תחזור לעצמה ותתברג בפליי אוף הנהלת הפועל צריכה ללמוד לקח. תמיד יש לשמר גרעין מהסגל הקיים לשנה הבאה. העונה של הפועל הייתה נראית אחרת עם בנקס, מקניל מתחילת העונה וגפני.
  9. מכאן אפשר רק לעלות. ניצחון על אשדוד ביום חמישי והפעול עולה על הגל.
  10. דני פרנקו – ניצחון גדול למאמן וניהול משחק נהדר. חייב להישאר שנה נוספת.

 

Comments are closed.
פרסומת